Chcete nám pomoci?

 

Hledáme

písmomalířskou firmu, která by v rámci sponzorinku provedla reklamu na muzeum na našem domku, včetně kresby nějaké hračky apod.

Tím by udělala reklamu zároveň sobě umístěním své signace. Popř. firmu, která by nám tuto reklamu zaplatila a jako protislužbu by si mohla nechat na části stěny umístit reklamu na svoji firmu, podmínka je jen, aby obojí bylo vkusné a vzájemně se reklamy stylem a písma doplňovaly - vše záleží jen na domluvě.

Uvítáme

pomoc každého dobrovolníka, který má rád hračky a bude se chtít jakkoliv zapojit do chodu našeho muzeíčka, např. šikovná paní co by na panenky něco stylového ušít, veškerý materiál máme a dodáme nebo se případně jinak zapojit, uvítáme i pomoc jejich protějšků, např. při restaurování autíček, pokojíčků apod.

 

 

SHÁNÍM PRO NAŠE MUZEUM STAROŽITNÉ OBLEČENÍ VŠEHO DRUHU PRO MIMINKA I DOSPĚLÉ,UVÍTÁME PÁNSKÝ SPOLEČENSKÝ STAROŽITNÝ OBLEK NA NAŠÍ FIGURÍNU V MUZEU, DÁLE RŮZNÉ DOPLŇKY JAKO VYŠÍVANÉ GOBELÍNOVÉ TAŠTIČKY A JINÉ KABELKY,  PRO MIMINKA PAK STARÉ ZAVINOVAČKY, DUDLÍKY, LAHVIČKY, CHRASTÍTKA A DALŠÍ STARÉ PŘEDMĚTY, HRAČKY PRO HOLČIČKY A CHLAPEČKY STARŠÍ 40-TI LET, Z POZŮSTALOSTÍ NÁM UDĚLAJÍ RADOST I STARÉ KRAJKY VŠECH ŠÍŘEK A STAROŽITNÉ LÁTKY NA ŠITÍ DOBOVÝCH OBLEČKŮ PRO PANENKY , UŽŠÍ KRAJKY PAK NA JEJICH PŘÍZDOBU,UVÍTÁME DAROVANÉ STAROŽITNÉ KOČÁRKY PRO PANENKY I MIMINKA I POŠKOZENÉ, KORÁLKOVÉ STAROŽITNÉ OZDOBY NA NÁŠ CELOROČNĚ VYSTAVOVANÝ VÁNOČNÍ STROMEK V MUZEU  a DO NAŠEHO "MEDVÍDKOVA" nám udělá radost každý medvídek, který je starší 60 - ti let -

JMÉNA DÁRCŮ JSOU NA DAROVANÝCH PŘEDMĚTECH A PODĚKOVÁNÍ DÁVÁME TÉŽ SEM, NA NAŠE STRÁNKY.

UŽ TEĎ PŘÍPADNÝM DÁRCŮM MOC DĚKUJEME. ZA MUZEUM JANA.