DOČASNĚ ZAVŘENO
Základní informace k prohlídkám

Prohlídky muzea je třeba nejdříve telefonicky objednat (tel.: 702 038 017).

Muzeum není nepřetržitě otevřeno, proto je nezbytné se vždy telefonicky objednat na určitou hodinu a optimálně den předem,

 V případě, že již bude požadovaná hodina nebo den početně obsazen, nabídneme jiný volný termín.

Informace o prohlídce

Doba prohlídky s výkladem trvá cca minimálně 60 minut, za tuto dobu

návštěvníci shlédnou hračky celkem v 9 místnostech.

Maximální počet dospělých osob na prohlídku: 5 (s ohledem na prostory).

V jaké časy je možné se objednat?

po celý týden je možné objednat prohlídku od 10,00 hod. poslední prohlídka začíná od 17,00 hod.

pokud budete objednávat větší množství návštěvníků na prohlídku, návštěvníci budou rozděleni na skupiny a naše muzeum shlédnou postupně.

Muzeum je otevřeno celoročně.

DOČASNĚ ZAVŘENO

Pondělí 10:00–18:00
Úterý 10:00–18:00
Středa 10:00–18:00
Čtvrtek 10:00–18:00
Pátek 10:00–18:00
Sobota 10:00–18:00
Neděle 10:00–18:00

Mimo uvedené hodiny je možné se domluvit individuálně na čísle 702 038 017.

    Doporučení pro rodiče menších dětí

     Vzhledem k vystavovaným starožitným exponátům, četnosti prosklených vitrín, a tím i značně omezenému pohybu pro děti, možnému riziku úrazu a poškození vystavovaných exponátů, nedoporučujeme návštěvu muzea dětem mladších 6-ti let, ale i těch starších dětí,  u kterých sami rodiče předpokládají, že je staré hračky nezaujmou a mají rády volnost pohybu. V těchto případech ani rodiče nemají možnost prožití zážitků z muzea, ale může být narušen i požitek z návštěvy muzea ostatních návštěvníků.

moc prosím za sebe i návštěvníky, opět se opakovaně ukázalo, jak je pro dospělé s malými dětmi problematické absolvovat celou prohlídku v klidu a pohodě, dobře zvažte návštěvu s dětičkami do šesti let.

Jako alternativu, k zabavení malých ratolestí, pokud přijedou společně s rodiči a nemají možnosti si zajistit hlídání, se nabízí např. procházka lesem, který je v těsné blízkosti našeho muzeíčka, kde může Vaše malá ratolest naplno využít radosti z volného pohybu, v létě je jednou z možností i návštěva místního pěkného koupaliště, vhodného i pro ty nejmenší, které je od muzea vzdálené cca 10 minut chůze, nebo posezení na naší zahrádce.