Reference na mnou restaurované  panenky

Milá paní Jano, běžím ze zahrady, protože před chvíli přivezli mého maroda. Moc vám děkuji,jsem ráda,že mám panenku v pořádku. Příští rok určitě k vám do muzea zavítáme, škoda, že jsem to nevěděla loni, byli jsme ve Zdíkově a Kašperkách a to je asi kousek k vám že? Mějte se moc hezky se srdečným pozdravem M.Procházková.

 

další restaurovaná panenka udělala radost, takže mě dvojnásobnou

 

 

Dobrý den, včera mi byl doručen balík s opravenou panenkou. Ještě jednou
moc děkuji

mám z ní velkou radost i vnučky byli nadšené. Přeji vám hodně
trpělivosti ve Vaší práci.

S pozdravem Hohenbergerová Ivana

Dobrý den paní Pechmanová, už se kochám panenkami, moc prokoukly a sluší to holkám. Ještě jednou Vám děkuji. Kdybych našla ještě nějakou panenku, tak bych si ji nechala u Vás též opravit. Děkuji  M.

 

Ještě jednou mockrát děkuju, odvedla jste skvělou práci. Jsem moc rád, že další kousek historie je zachráněn, už sedí mezi ostatníma na skřínce ;-)

J

Dobrý večer,teď jsem si uvědomila, že jsem Vám zapomněla odeslat rozepsaný email!!!!! Velmi pěkně děkujeme za panenku, škoda, že jsem nenatočila, když elizka otevřela krabici! byla nadšená a teď ji nedá z ruky.Ještě jednou pěkně děkujeme i za oblečení a další dárky!Snad budeme mít někdy šanci poděkovat osobně při prohlídce Vašeho muzea!s pozdravemPavlína D.

Dobrý den paní Pechmannová,panenka v balíku dorazila naprosto v pořádku. Opravená je krásně, máte "zlaté" ruce. Velmi pěkně Vám děkuji za pomoc. Mám obrovskou radost. Mějte se hezky a opatrujte se, dnes už není mnoho lidí, kteří se s takovou láskou věnují památkám na minulost. Já jsem ta šťastná, která si uloží krásnou vzpomínku na svou babičku, a to jen díky Vám. Moc Vás pozdravuji.
Katka W. z Prostějova.      

Dobrý den paní Jano, panenka na fotce je nádherná, jste vážně moc šikovná. S tou mou panenkou to risknu, pokud ještě platí nabídka opravy. Poslala bych ji ale až v pondělí 17. 2., panenky mám u rodičů v rodinném domku mimo Prahu a tuto neděli nikam nejedu. Tady v Praze mám byt 1+1 a pro panenky tu místa moc nemám. Tak se, prosím, nezlobte, že se mnou budete mít práci nadvakrát. Pěkný den Helena       Jéééé, já jsem si té fotky předtím nevšimla :-). Líbí, je moc krásná, a fakt se na ni už moc těším, je to takový nezvyk, vždycky, když přijedu k našim, tak hned proti dveřím mám svůj starý kočárek a v něm panenky a teď je mu smutno bez nich. 

    

 

                              

  • Dobrý den paní Jano,  děkuji, že se tak pěkně staráte o panenky, řekla jsem o Vás mé sestře, myslím, že i ona se na vás obrátí s prosbou o pomoc. Čeká, až se mi vrátí ty moje holky, a až prý je uvidí, rozhodne se. Doufám, že Vaše nabídka na opravu těchto panenek bude ještě nějakou chvíli platit. Mějte se moc hezky. Věřte, že Vaše nadšení velmi obdivuji, já bych to nedokázala, ani tu trpělivost nemám. Helena 
  • Dobrý den Jani, panenky přišly díky Vašemu pečlivému zabalení v pořádku. Musím říct, že prokoukly :-), líbí se mi moc, místo televize jsem se stále dívala na ně. Děkuji, děkuji  :-D. Radunku si nechám chvíli doma pro potěšení, než ji odvezu zpět do kočárku.  Samotná hlavička si teď po opravě přímo říká o tělíčko, ráda bych využila Vaší nabídky. K panence mám tělíčko, ale není zrovna super stav, jedna nožka je prasklá, druhá chybí úplně, ale co se mi líbí jsou ručičky - pěstičky, jen některé panenky  je mají. Budu doufat, že chybějící nožku časem seženu, možná ji najdete mezi svými náhradními díly, možná najdete celé tělíčko. Pokud ještě budete mít čas, budu ráda a tělíčko bych Vám poslala a nechám si od  Vás poradit, co s tím. Musím ale řict, že původní myšlenka ušít hadrové nohy mě moc nenadchla.
  • Dobrý den Jani, tak píšu dříve, než jsem se nadála. Má sestra viděla moje opravené panenky, líbí se jí stejně jako mně a moc Vás prosí i opravu své panenky.  Panenka je stejná jako moje Radunka, dostaly jsme je současně, bohužel Jarmilce byly tenkrát dva roky a panenka hraním dost utrpěla. Zbytek dokonali její synové. Posílám dvě fotky, jedna je původní stav, druhá je stav, když se kluci snažili panenku "umýt". To ale není vše. Panence namalovali obličej nějakou barvou, že vypadá jako po žloutence, to nemám nafoceno, spíš byste asi měla vidět v reálu a pak byste řekla, jestli se Vám do opravy bude chtít. Počítám i s vyšší cenou. Kromě toho obličejíku je panenka moc pěkná. Opravu panenky zaplatím já, takže byste dostala korunky hned a navíc na opravu vůbec nespěcháme, v tomto stavu je panenka už několik let.  Děkuji za Vaši odpověď a budu doufat, že se Andělky ujmete. Víc panenek už nemáme :-D  Mějte se pěkně Helena

                                                                                                                                                                                                                                                                                

  • Dobrý den Jani, prosím, opravte panenku podle sebe, máte pro to cit. Nevím, proč kluci panenku natírali a ani nevím čím, jen říkali, že barvu ředili ředidlem, tak snad půjde dolů. Však dostali svůj díl. Když mi ji sestra ukázala, taky jsem se zhrozila. Nezlobte se, že jsem si tu "lahůdku" nechala až nakonec, ale netušila jsem, v jakém stavu je panenka, naposledy jsem ji viděla odřenou. Tak Vám i nám držím pěsti :-). Pěkný zbytek dne Helena

  • Jani, je mi jasné, že Vám ta panenka působí starost, horší už být nemůže a každý Váš zásah bude prospěšný. Když jsem ji uviděla, taky mě to zabolelo. Pokud by se Vám nechtělo do celkové opravy, budeme vděčné i za hezký obličejík, když panenka bude hezká na pohled.  Andělka ležela celá dlouhá léta v kočárku, taková usmolená. Pak kluky napadlo, že ji umyjí a protože to nešlo, vzali na ni Cif a pak asi odlakovač, protože kdysi v minulosti sestra pár otluků už opravovala.  To bylo přibližně před dvěma lety. Pak najednou panenka zmizela, ani jsme si to neuvědomili a když jsem vypravovala o Vás, tak se přiznali, že ji přemalovali. Chtěli udělat mámě radost. Postpuberťáci.

  • Dobrý den Jani,  Andělku už mám doma. Dík Vašemu poštěvzdornému zabalení :-) přišla v pořádku a opět musím obdivovat Vaši šikovnost, je prostě nádherná a přitom stále poznávám naši starou panenku. V reálu je ještě hezčí, než na fotkách a udělala jste mi velkou radost. Jarmilka ji ještě neviděla, ale už teď vím, že bude nadšená. Přiznala se, že asi před  dvěma lety, když její synkové omyli barvu z obličejíku, sháněla na internetu nějakou paní, která se věnuje restarování panenek. Prý našla ve Žďáru nad Sázavou Klub pro panenky, ale nenašla odvahu zavolat jedné paní, která panenky opravuje. Nebyl na ni mail a telefonem nechtěla otravovat. Ona je celá taková - nikoho neotravovat. A zbytek už znáte. Kluci si panenku vzali do parády a výsledek jste viděla. Díky Vám je Andělka zase krásná a ještě dnes večer ji vezu k našim, kde se s Jájou setkáme všechny tři :-). Děkuji za všechno i za pěkné věcičky, u nás se toho moc nedochovalo, já mám dvě děti, Jarmilka ty tři kluky a tak se miminkovské hadříky unosily. A určitě se Vám ještě ozvu, i když si vůbec nepamatuju, že bychom měly ještě nějakou panenku, Jarmilka má doma ještě chodičku s vlásky ze 60. let, prý se jí sloupává na ručičce barva. Tak pokud budete mít čas a chuť se někdy na tuto panenku podívat, budeme moc rády, ale opravdu to vůbec nespěchá. Už teď mám pocit, že jste podala prst a my chňaply celou ruku :-)  Paní Jano, děkuji Vám za Vaši ochotu a mějte se moc hezky. Helena.

  • Dobrý den Jani, panenky přišly díky Vašemu pečlivému zabalení v pořádku. Musím říct, že prokoukly :-), líbí se mi moc, místo televize jsem se stále dívala na ně. Děkuji, děkuji  :-D. Radunku si nechám chvíli doma pro potěšení, než ji odvezu zpět do kočárku. Samotná hlavička si teď po opravě přímo říká o tělíčko, ráda bych využila Vaší nabídky. K panence mám tělíčko, ale není zrovna super stav, jedna nožka je prasklá, druhá chybí úplně, ale co se mi líbí jsou ručičky - pěstičky, jen některé panenky  je mají. Budu doufat, že chybějící nožku časem seženu, možná ji najdete mezi svými náhradními díly, možná najdete celé tělíčko. Pokud ještě budete mít čas, budu ráda a tělíčko bych Vám poslala a nechám si od  Vás poradit, co s tím. Musím ale řict, že původní myšlenka ušít hadrové nohy mě moc nenadchla.     Mějte se moc hezky, přeji pěkný víkend. Helena